Алмазна різка і буріння

Алмазна різка застосовується для облаштування прорізів і ніш різних форм в будівельних конструкціях, що складаються із залізобетону, піноблоків, цегли, бетонних плит, каменю та інших надміцних матеріалів. При необхідності зробити отвори для прокладки комунікацій та інженерних мереж використовується алмазне буріння.

Розрахунок кінцевої вартості робіт проводиться нашими співробітниками, виходячи з обсягу, умов і місця проведення майбутніх робіт. При необхідності спеціаліст нашої компанії може виїхати на об’єкт для огляду і оцінки.

Застосування сучасних свердлильних і ріжучих установок від провідних світових виробників також дозволяє знизити собівартість робіт без збитку якості. Більш того, ми можемо гарантувати відсутність в стінах і перекриттях будь-яких механічних пошкоджень.

Посилення отворів.

Це важливий момент які може виникнути при алмазному різанні железобенних стін або перекриттів. Для підвищення міцності отвору і збереження цілісності конструкції при проведенні демонтажних робіт, як правило необхідно локальне або комплексне посилення частин демонтованих об’єктів, яке виконується за допомогою куточка, швелера, а також комбіновано (куточок + швелер).

Ціни на послуги залежать від проведених робіт, і вони озвучуються після оцінки рівня і складності робіт. Але такого співвідношення ціни і якості ви не знайдете більше ніде!

Требования для проведения алмазной резки, сверления, бурения

Для проведення робіт з свердління необхідно забезпечити:

 • Підключення 220В, 3 кВт.
 • Воду.
 • Розмітка із зазначенням діаметра.
 • Доступ до місця проведення робіт

Наші переваги:

Комплексный подход к составлению и выполнению проекта

Комплексний підхід до вирішення ваших завдань. (Консультація, підготовка, демонтаж, вивіз сміття, прибирання)

Современная и качественная техника

Сучасна і якісна техніка в руках наших майстрів робить чудеса.

Своевременное выполнение запланированных работ

Пунктуальність. Ми дотримуємося обумовлені терміни робіт і несемо за це відповідальність. Наш бюджет завжди в рамках підписаного договору.

Быстрое выполнение запланированных работ

У нас кілька бригад фахівців з алмазного різання бетону, демонтажу стін і інших будівельних робіт. Таким чином ми можемо швидко і якісно виконувати великі обсяги робіт.

Ціни на послуги залежать від проведених робіт, і вони озвучуються після оцінки рівня і складності робіт. Але такого співвідношення ціни і якості ви не знайдете більше ніде!

Преимущества алмазной резки

Переваги алмазного різання

Алмазна різка – на сьогодні найоптимальніший спосіб різання бетону, каменю, залізобетону і безлічі інших матеріалів. При цьому, за допомогою такого способу різання виходить рівна поверхня зрізу стіни, перекриття і т.д. що не вимагає подальшої обробки.

Крім названих переваг таких як продуктивність і якість, алмазна різання так само дозволяє економити кошти, обладнання та матеріали.

Різка алмазним інструментом дозволяє уникнути динамічні навантаження на об’єкт властиві ударно-перфораторного методу. Це призводить до збереження оброблюваних конструкцій і уникненню різного роду тріщин. Цей аспект особливо має значення при проведенні робіт в житлових приміщеннях, так як дозволяє зберегти своє житло і ставлення з сусідами.

Алмазная резка для жилых помещений

У житлових приміщеннях

Алмазна різка в квартирах дає ряд переваг в порівнянні з застосуванням ударно-перфораторной техніки:

 • уникнути міркротрещін в несучих стінах;
 • велика швидкість різання;
 • відсутність пилу і бруду при виконанні робіт;
 • відсутність вібрацій; гладкий зріз краю отвору, який не вимагає подальшої обробки;
 • точні розміри отриманого отвору;
 • низький рівень шуму;
 • відсутність динамічних навантажень.
Алмазная резка в нежилых помещениях

У нежитлових приміщеннях

Алмазна різка в нежитлових приміщеннях застосовується при необхідності глибокого різу в бетоні, цеглі і т.д.

В роботі використовується стінорізна техніка, яка прорізає матеріал на глибину 1200 мм. Різка виробляється на об’єкті з наявністю напруги 380 В, а також, при необхідності, з наявністю води

Квадратний метр зрізу такою технікою в залізобетоні становить 900-1100 грн в залежності від складності даного матеріалу

Приклад: отвір товщиною 500мм, висотою 2100мм і шириною 900мм в середньому буде коштувати 2000-2500 грн.

Також стінорізну техніку можна використовувати в житлових приміщеннях, щоб уникнути мікротріщин в несучих панелях