Електромонтажні роботи: монтаж електричного обладнання, прокладка кабелю і багато іншого

Тільки професійний монтаж електричного обладнання дозволить всім життєво необхідним системам будівлі, що вимагає енергозабезпечення, діяти безаварійно і злагоджено.

Компанія ТОВ «ГК Беті» виконує електропостачання адміністративних, торговельних і промислових об’єктів. Всі електромонтажні роботи виконуються висококваліфікованими фахівцями з дотриманням діючих норм і вимог, а також з урахуванням побажань Замовників. Технологія монтажу електроустановок забезпечує безпечну і надійну експлуатацію об’єкта протягом терміну служби.

Застосовувані при монтажі електричного обладнання матеріали та обладнання відповідають найвищим вимогам якості. В залежності від побажань Замовника можуть бути використані вироби як вітчизняних так і зарубіжних виробників.

Виконуємо будь-які роботи по влаштуванню зовнішніх електричних мереж:

– монтаж і реконструкцію трансформаторних і розподільних підстанцій до 10кВ;

– всі види кабельних робіт, земляні роботи, прокладка та ремонт кабельних ліній 0,4-10кВ;

– монтаж опор і прокладка повітряних ліній електропередач.

Виконуємо електромонтажні роботи по влаштуванню внутрішніх мереж електропостачання, зовнішнього і внутрішнього електроосвітлення житлових і громадських будівель, промислових підприємств, індивідуальних будинків:

– електромонтаж, ремонт і заміна щитового обладнання;

– прокладка розподільної силової мережі;

– монтаж освітлювальних мереж;

– монтаж і заміна освітлювального обладнання;

– підключення силових електроспоживачів;

– пристрій системи блискавкозахисту та антизледеніння;

– монтаж системи заземлення;

– пусконалагоджувальні та сервісні роботи.

Написати нам

Трансформаторні підстанції

застосовуються для електропостачання промислових і побутових споживачів. Основним елементом трансформаторної підстанції є понижуючий силовий трансформатор (масляний або сухий), який через пристрій введення з боку високої напруги підключається до повітряної або кабельної високовольтної лінії введення. З боку низької напруги через розподільний пристрій до понижувального трансформатора підключаються споживачі електроенергії. Для захисту трансформаторної підстанції від перевантажень, коротких замикань і перепадів напруги встановлюються обмежувачі напруги, а також автоматичні вимикачі або рубильники із запобіжниками.

Для контролю за якістю електроенергії трансформаторні підстанції обладнуються контрольно-вимірювальною апаратурою (прилади для вимірювання напруги і струму) і приладами обліку електроенергії.

Прокладка кабелів

Прокладка електричних мереж виконується як всередині, так і зовні промислових, громадських і житлових будівель. Зовнішні електричні лінії різних напруг виконуються як повітряними на опорах так і прокладанням кабелів в землі і в колекторах.

Для прокладки кабелів в землі необхідно розробити траншею, на глибину не менше 0,7 м від поверхні і 0,6 від будівельних конструкцій. При перетині з проїзною частиною кабелю прокладаються в трубах на глибину не менше 1,0 м.

Внутрішні електричні мережі виконуються кабелями по конструкціях і проводами в трубах. Кабельні лотки є елементом кабельної траси і призначені для прокладки кабелю в місцях проходження основної магістралі.

В основному це за стельове простір коридорів, кабельні шахти, підводи до комунікаційних шаф, простір під фальшполом. Кабельні канали (короба) застосовуються для організації кабельної траси всередині приміщень. По кабельному каналу прокладка кабелю здійснюється від введення в приміщення до робочих місць. Для дотримання умов безпеки експлуатації електричних мереж для прокладки електричних ліній використовуються металеві труби, а також металлорукава і гофротруби з ПВХ.

Блискавкозахист

Блискавкозахист це комплекс заходів і пристроїв для забезпечення безпеки будівлі, а також майна і людей, що знаходяться в ньому. Згідно з чинним Національ-ному стандарту України блискавкозахист підрозділяється на зовнішню і внутрішню.

Зовнішній блискавкозахист сукупність заходів для захисту від прямого удару блискавки:

– блискавковідвід

– струмовідвід

– заземлюючих пристроїв.

Внутрішній блискавкозахист сукупність заходів щодо захисту від вторинних проявів блискавки (захист від перенапруг). Внутрішній блискавкозахист повинна вирівняти потенціали на металевих частинах будівлі.

Система антиобледеніння

Системи для танення снігу і льоду призначені для захисту конструкцій будинку, покрівлі й ринв від ушкоджень у зимовий період, а також від утворення бурульок і пов’язаної з ними небезпекою падіння на людей і транспортні засоби. Завдяки системам сніготанення стало можливим охороняти фасади, жолоби і водостоки від руйнування, тим самим зберігаючи естетичний зовнішній вигляд будівлі протягом усього періоду експлуатації.