Про компанію

ТОВ “Беті” – динамічно розвивається компанія, була заснована в 2011 році. Основний напрямок компанії – електромонтажні роботи «під ключ» і власне виробництво електрощитів, на які ТОВ “Беті” надає гарантію та післягарантійне обслуговування.

У своїй роботі компанія ТОВ “Беті” орієнтується на технічні вимоги замовника, пропонуючи найбільш вигідні і адекватні рішення його проблем. Надаючи комплекс послуг, ми допомагаємо нашим замовникам у вирішенні технологічних завдань. Ми завжди націлені на позитивний результат кожного етапу нашої роботи, який виражається в реальну користь для підприємства замовників. Власне сучасне обладнання і спецтехніка дозволяють не тільки скоротити час виконання робіт, а й зменшити їх вартість. Клієнтам надаються довгострокові гарантії, так як Компанія використовує в роботі тільки якісні комплектуючі та матеріали.

Запорукою успіху нашої Компанії є комплексний підхід до вирішення завдань Клієнта і постійний моніторинг тенденцій ринку – з кожним роком ми розширюємо перелік послуг, що надаються, підвищуємо рівень сервісу, збільшуємо складські та виробничі потужності.

Відносини з нашими Клієнтами і Партнерами є одним з найбільш важливих факторів нашого успіху.

Компанія ТОВ «Беті» запрошує до співпраці керуючі і будівельні компанії, які зацікавлені в якісно виконаних проектних і електромонтажних роботах в домовлений термін. Також, ми можемо виступати в ролі субпідрядника на великих будівельних об’єктах і виконувати весь комплекс послуг – розробити проект електрики, поставка електротехнічного обладнання, виконати прокладку кабелю і монтаж електропроводки, електромонтажні та пусконалагоджувальні роботи, здати в експлуатацію виконані електромонтажні роботи і т.д. Ви завжди можете розраховувати на надійного і порядного партнера – в особі ТОВ «Беті»

Ми завжди відкриті для взаємовигідного і плідного співробітництва.