Збірка, виробництво щитового обладнання

На базі компанії «ГК Беті» налагоджено власне виробництво щитового обладнання і його збірка як для промислових, так і житлових об’єктів будівництва, інфраструктури енергетики до 1 кВ.

Виробництво щитового обладнання здійснюється з урахуванням особливостей конкретних об’єктів, із застосуванням тільки якісних матеріалів і устаткування від провідних виробників. Кожен щит відрізняється високою якістю і надійністю.

На сьогоднішній день здійснюється виробництво щитового обладнання наступних різновидів:
1) ГРЩ – головні розподільні електрощити;
2) ВРУ – ввідно-розподільні пристрої;
3) шафи ПКУ (низьковольтні комплектні пристрої), призначені для систем, що забезпечують комплексну автоматизацію будь-яких технологічних процесів;
4) ШРС, ШР, щр – силові розподільні шафи;
5) АВР, ВР, ЩАП – шафи, призначені для автоматичного включення резервного (аварійного) харчування;
6) ША, ща – шафи автоматики;
7) ЯУ, ШУ, ЩУ – ящики управління;
8) ОЩ, ОЩВ, УОЩВ, ЩО, ОП і т. Д. – освітлювальні щитки;
9) нестандартне щитове устаткування

Збір щитового обладнання проводиться відповідно до розробленої проектної та технічної документації та технічного завдання, наданими самим замовником. Виконуючи виготовлення електрощитів відповідно до розробленого проекту, можливо внести зміни в стандартну комплектацію, а також зібрати розподільні шафи будь-якого наповнення та конфігурації з урахуванням побажань замовника. Збірка електричних шаф вироблена професійно, з використанням якісних комплектуючих і матеріалів, забезпечить тривалу і продуктивну роботу електросистеми, зручність обслуговування і використання, захист електрообладнання.

Написати нам