Збірка, виробництво щитового обладнання

На базі ТОВ “Беті” налагоджено власне виробництво щитового обладнання і його збірка як для промислових, так і житлових об’єктів будівництва, інфраструктури енергетики до 1 кВ.

Виробництво щитового обладнання здійснюється з урахуванням особливостей конкретних об’єктів, із застосуванням тільки якісних матеріалів і устаткування від провідних виробників. Кожен щит відрізняється високою якістю і надійністю.

На сьогоднішній день здійснюється виробництво щитового обладнання наступних різновидів:
1) ГРЩ – головні розподільні електрощити;
2) ВРУ – ввідно-розподільні пристрої;
3) шафи ПКУ (низьковольтні комплектні пристрої), призначені для систем, що забезпечують комплексну автоматизацію будь-яких технологічних процесів;
4) ШРС, ШР, щр – силові розподільні шафи;
5) АВР, ВР, ЩАП – шафи, призначені для автоматичного включення резервного (аварійного) харчування;
6) ША, ща – шафи автоматики;
7) ЯУ, ШУ, ЩУ – ящики управління;
8) ОЩ, ОЩВ, УОЩВ, ЩО, ОП і т. Д. – освітлювальні щитки;
9) нестандартне щитове устаткування

Збір щитового обладнання проводиться відповідно до розробленої проектної та технічної документації та технічного завдання, наданими самим замовником. Виконуючи виготовлення електрощитів відповідно до розробленого проекту, можливо внести зміни в стандартну комплектацію, а також зібрати розподільні шафи будь-якого наповнення та конфігурації з урахуванням побажань замовника. Збірка електричних шаф вироблена професійно, з використанням якісних комплектуючих і матеріалів, забезпечить тривалу і продуктивну роботу електросистеми, зручність обслуговування і використання, захист електрообладнання.

Розподільні пристрої 0,4 кВ (РУ 0,4 кВ) призначені для прийому, обліку та розподілу електроенергії з номінальною змінною трифазною напругою 380 Вольт і частотою 50 Гц. В РУ 0,4 кВ реалізує захист електричних ліній від всіх видів перевантаження і коротких замикань.

Шафи розподільних пристроїв являють собою зварний металевий каркас або збірно-розбірний каркас, обладнаний знімними металевими панелями і дверима, яка фіксується замком. Усередині шафа встановлено різне електротехнічне обладнання, згідно індивідуального проекту.

Конструкція даного РУ-0,4 кВ складається з 9 осередків, з яких:

  • 2 – вступні;
  • 1 – секційна;
  • 4 – відходять;
  • 2 – резервних,
  • а електротехнічна схема зібрана на автоматиці KEAZ.

Розподільний пристрій 0,4 кВ 1000 А (РУ 0,4 кВ) з РЗА і АВР

Даний РУ-04 являє собою збірно-розбірний каркас з 5 комірок (1 – секційна, 2 – ввідних, 2 – розподільні). У щиті встановлені ввідні та секційні вимикачі викатного виконання з мотор-приводом Schneider Electric номіналом 1000 А з блоком контролю та управління Micrologic 6.0А. Також у щит встановлено реле контролю напруги і вимірювач потужності.